Rodiče, obraťte se na mě

s důvěrou

Pomohu vám otevřít pomyslné dveře, ale vstoupíte do nich sami

Životní mapa pro děti i dospělé

Životní mapa®je projektivně – diagnostická metodapro děti i dospělé. Dokáže objevit a popsat skutečné příčiny stavů a situací, ve kterých se nacházíte. Okamžitě diagnostikuje danou nepříjemnou situaci a zároveň dává konkrétní kroky k řešení. Je rychlá, přesná a komplexní.

Komunikační typy

Znalost komunikačních typů vám ulehčí veškeré vztahy –  v rámci rodiny (dítě a rodič), partnerství, v oblasti pracovní (my a nadřízení, podřízení, kolegové, klienti).

Práce s dílčím oslabením výkonu

Neúspěchy ve škole mohou být příčinou nechuti k učení, zklamání, stresu, nakonec i odmítání školy a učení. Mnohdy vedou ke ztrátě důvěry ve vlastní schopnosti a často až k poruchám chování. Děti se v takových situacích ocitají v tíživé situaci.

Poradenství s výchovou dětí

Řešíte s dítětem často nějaký problém? Zlobí vás, pláče, vzteká se, neposlouchá, vymýšlí si, lže, odmlouvá, uzavírá se do sebe? Vyzkoušeli jste všechno a nic nepomáhá? Udělejte první kroky k dobrému rodičovství…

Bachova květová terapie

Prožíváte náročné životní období? Doléhají na vás negativní pocity a myšlenky? Nechcete sahat po lécích na uklidnění a hledáte přirozenější cestu k rovnováze? Bachovy květové esence mohou být pro vás to pravé řešení.